Kadra KChD

Mateusz Hrynkiewicz

Dyrygent chóru i Kierownik artystyczny

Magister sztuki, nauczyciel, kompozytor i producent muzyczny. Autor wielu piosenek i projektów dla dzieci. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na specjalności Rytmika w edukacji dziecka oraz Prowadzenie zespołów muzycznych. Zawsze marzył by założyć własny chór dziecięcy i KChD jest dowodem na to, że marzenia się spełniają 🙂

“Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.” – Maria Kownacka

Aneta Pawlina

Zastępca dyrektora artystycznego i flecistka zespołu KChD

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie, studentka zarządzania i inżynierii produkcji. Jest wokalistką, komponuje oraz gra na flecie poprzecznym. Zajmuje się projektami graficznymi oraz wizażem. Pomaga w planowaniu i organizacji wszelkich działań KChD.

„Kiedy pomagasz jednej osobie, może nie zmieniasz całego świata, ale na pewno zmieniasz świat tej osoby.”

Wiktoria Michalik

Animatorka i opiekun chóru

Uśmiechnięta, pomocna i z wielkim poczuciem humoru studentka Biotechnologii – Politechniki Krakowskiej. Swoją przyszłość chciałaby połączyć z pracą z dziećmi. Animatorka oraz wychowawca podczas wyjazdów wakacyjnych. Z wielkim sercem angażuje się w różnotematyczne eventy, koncerty charytatywne oraz zbiórki. Jej pasją jest muzyka. Znaczną część swojego życia poświęciła właśnie jej, prowadząc przez wiele lat scholę młodzieżową w Jaśle. W Krakowie kontynuuje spełnianie marzeń muzycznych i całe swoje serce poświęca KChD.

„Uśmiech dziecka jest najcenniejszym skarbem jakim Bóg mógłby Cię obdarować”

Ula Bienia

Opiekun chóru i skrzypaczka zespołu KChD

Muzyk, reporterka radiowa, chórzystka, studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Muzykologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła II stopień szkoły muzycznej im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, w klasie skrzypiec. Całym sercem zaangażowana w swoje muzyczne projekty, a także w pracę z dziećmi, które zaraża swoim optymizmem, wrażliwością i uśmiechem.

“Trzeba robić to, co człowiek ma w sercu i czekać na swój czas” -Zbigniew Wodecki