Kadra KChD

Mateusz Hrynkiewicz

Dyrygent i kierownik artystyczny chóru

Magister sztuki, nauczyciel, kompozytor i producent muzyczny. Autor wielu piosenek i projektów dla dzieci. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na specjalności Rytmika w edukacji dziecka oraz Prowadzenie zespołów muzycznych. Zawsze marzył by założyć własny chór dziecięcy i KChD jest dowodem na to, że marzenia się spełniają 🙂

“Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.” – Maria Kownacka

Aneta Hrynkiewicz

Zastępca dyrektora artystycznego i flecistka

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie, studentka zarządzania i inżynierii produkcji. Jest wokalistką, komponuje oraz gra na flecie poprzecznym. Zajmuje się projektami graficznymi oraz wizażem. Pomaga w planowaniu i organizacji wszelkich działań KChD.

„Kiedy pomagasz jednej osobie, może nie zmieniasz całego świata, ale na pewno zmieniasz świat tej osoby.”

Ula Bienia

Opiekun chóru i głos przewodni naszych koncertów

Muzyk, reporterka radiowa, chórzystka, studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Muzykologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła II stopień szkoły muzycznej im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, w klasie skrzypiec. Całym sercem zaangażowana w swoje muzyczne projekty, a także w pracę z dziećmi, które zaraża swoim optymizmem, wrażliwością i uśmiechem.

“Trzeba robić to, co człowiek ma w sercu i czekać na swój czas” -Zbigniew Wodecki